Worms 4 Tweakerzy

Wormsowo-modyfikatorskie forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Z przykrością zawiadamiam, że ja (WormsFans) nie mogę prowadzić tego forum ze względu na brak czasu. Mam nadzieję, że na forum znajdzie się jeszcze wiele pomocnych użytkowników, którzy będą pomagać w wielu sytuacjach innym pragnących nauki o Tweakowaniu.

#1 2009-10-29 21:23:39

Wormator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 116
Punktów :   

Ważne!!! REGULAMIN turnieju FC Robale

Niedługo będzie turniej naszego klanu! Walka o śmierć i życie! Jednak pewien regulamin na pewno będzie, bo inaczej sami wiecie, wolna amerykanka. Oto regulamin:
1. W turnieju mogą wziąć udział wszyscy userzy z klanu FC Robale. Więc jeżeli chcecie wziąć udział w turnieju dołączcie do Nas, ale pamiętajcie w turnieju ilość miejsc jest ograniczona. Ale w klanie może być nieskończona ilość userów:)
2. Będą 3 grupy, przy czym każda z nich będzie miała 4 userów wylosowanych drogą losowania np.
Grupa A:
1. Gracz B23 100 HP
2. XXO 100 HP
3. ABCD... 100 HP
4. -- 100 HP
3. System punktowy - Będą przynawane punkty w zależności za zwycięstwo i grę tzn. za zwycięstwo będzie +100 HP. Za celność +25 HP i za Obrażenia +30 HP. W przypadku przegranej gracz otrzymuje -25 HP.
4. Walka może trwać max. 1 godzinę. Jeżeli walka będzie trwała a minie 1h to wtedy gra jest przerywana i  każdy z graczy otrzymuje po 50 HP.
5. Każdy z graczy otrzymuje na początku turnieju 100 HP. Jeżeli stan konta spadnie do 0 HP lub do wartości ujemnej (raczej się to nie zdarzy), to wtedy gracz odpada z turnieju.
6. Zwycięzca fazy grupowej (z największą ilością HP) oraz wicelider z największą ilością punktów z innych wiceliderów awansują do półfinału. Tacy gracze są zaznaczeni na zielono np.
1. ABCD... 567 HP
2. XXO 465 HP
7. W przypadku, gdy dwaj wiceliderzy (lub więcej) mają taką samą ilość HP wtedy tworzy się grupa barażowa (tzw. Grupa D). Tacy gracze są zaznaczani na żółto. Runda jest jedna i trwa 5 minut.
8. Gracze, którzy odpadli są zaznaczani na czerwono.
9. Gracze muszą zgłaszać wyniki na forum po walce.
10. Pary półfinałowe są losowane i zwyciezcy walczą w finale.
11. Przegrani walczą o 3 miejsce.
12. Zdobywcy otrzymują:
a. 3 miejsce otrzymuje +10 HP do następnego turnieju i +10 punktów reputacji.
b. 2 miejsce otrzymuje +25 HP do następnego turnieju i +15 punktów reputacji.
c. 1 miejsce otrzymuje +50 HP do następnego turnieju, +20 punktów reputacji oraz honorowe miejsce w klanie.
13. Kary sa przyznawane na takiej zasadzie: przegrana(-25 HP) + kara w zależności od stopnia wykroczenia.
Turniej będzie dopiero wtedy, gdy pierwsze 12 osób zgłosi się do klanu. Powodzenia;)


Mój ulubiony środek transportu: Jet Pack
Moja ulubiona broń: Dynamit
Mój ulubiony klan: FC Robale
Mój blog: http://wormssite.blogspot.com

Offline

 
Worms 4 Tweak-forum by WormsFans

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora