Worms 4 Tweakerzy

Wormsowo-modyfikatorskie forum

Ogłoszenie

Z przykrością zawiadamiam, że ja (WormsFans) nie mogę prowadzić tego forum ze względu na brak czasu. Mam nadzieję, że na forum znajdzie się jeszcze wiele pomocnych użytkowników, którzy będą pomagać w wielu sytuacjach innym pragnących nauki o Tweakowaniu.

#1 2008-09-11 21:07:43

ferdek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-10
Posty: 15
Punktów :   

Jak się robi giga bronie?

Nie umiem robic zmodyfikowanych broni jak wy:(2:[

Offline

 

#2 2008-09-14 17:49:07

Jasiu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-13
Posty: 13
Punktów :   13 

Re: Jak się robi giga bronie?

Ja też za bardzo się na tym nie znam ale umiem modyfikować bronie drużynowe które są początkowe poza wyjątkiem wojaka. Ale nauczę cię tego co umiem. Jeśli chcesz mieć zmodyfikowane bronie drużynowe zrób tak:
1. wejdź w folder w którym zainstalowałeś worms 4 (domyślna lokalizacja to: C:\Program Files\Codemasters\Worms 4 Totalna Rozwałka
2. następnie wejdź w data potem w Tweak i otwórz plik Local.xml za pomocą notatnika
3. wejdź (w notatniku) w edycja > znajdź
4. masz kilka broni do modyfikacji więc na początek wpisz <Name>FETXT.AFewProblems</Name>
5. teraz modyfikuj, jeśli chcesz dowiedzieć się co zmienia w broni dana linijka to wejdź tutaj http://www.w4tweaks.pun.pl/viewtopic.php?id=3
6. jeśli nadal nie umiesz to napisz a spróbuje ci pomóc


----------------------------------
Modyfikacje są cool !!!

Offline

 

#3 2008-10-06 18:57:58

WormsFans

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-07
Posty: 90
Punktów :   

Re: Jak się robi giga bronie?

Tak, ty podałeś nazwę tej broni kupy jeżeli dobrze pamiętam. Zmieniaj całą zawartość aby zmieniać dane broni.


Dołączajcie do mojego klanu!

Offline

 
Worms 4 Tweak-forum by WormsFans

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
materace hilding transport ziemi Piła